Každým nákupom cez Dobromat.sk prinášate nádej...

Vážení priatelia, podporovatelia Nadácie Výskum Rakoviny.  Naša nadácia sa zaregistrovala na internetovom portáli Dobromat.sk. Podporte našu nadáciu pri nakupovaní cez internetové obchody bez toho, aby Vás to stálo čo i len 1 cent navyše.
Ak nakupujete na internete a chcete nás pri tom zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka:: https://dobromat.sk/rozsirenie/pridat

Táto stránka pod sebou združuje vyše 350 internetových obchodov, od ktorých získava finančné provízie, ktoré sa rozdeľujú zaregistrovaným organizáciám.
Ako postupovať?  
Vy, ako zákazník pred nákupom na internetovom obchode najprv navštívte stránku www.dobromat.sk, vyberte si obchod, z ktorého chcete nakúpiť a zvoľte si našu nadáciu, lebo ju chcete nákupom podporiť.
Potom Vás stránka presmeruje priamo na vybraný internetový obchod, kde už klasicky uskutočníte svoj nákup.
POZOR! POZOR! Ceny v týchto obchodoch nie sú nijak navýšené, sú presne rovnaké, akoby ste cez Dobromat nešli.
Provízia od každého obchodu je rozdielna, pohybuje sa od 1,5 až po 10%, v priemere okolo 3% z hodnoty nákupu. Ako príklad je 500-eurová dovolenka, z ktorej naša nadácia získa 15 eur.
Zopakujme si:  Pri nákupe neplatíte nič navyše a svojím nákupom nás pritom podporite!!! Dôležité je vždy začínať nákup na www.dobromat.sk. Vo výbere je niekoľko známych internetových obchodov. Zoznam nájdete na http://dobromat.sk/obchody/zoznam

Ďakujeme, že svoj ďalší online nákup začne na www.dobromat.sk a podporíte Nadáciu Výskum Rakoviny. Vaša pomoc znamená nádej!