Iné podujatia


#DarovacíUtorok

#DarovacíUtorok

28.11.2017 | Iné podujatia

28. november 2017 #DarovacíUtorok (#GivingTuesday) pre Nadáciu Výskum Rakoviny.
#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. » Viac
Vojenskí duchovní podporujú Nadáciu Výskum rakoviny

Vojenskí duchovní podporujú Nadáciu Výskum rakoviny

07.11.2016 | Iné podujatia

Beh pre život v tropických podmienkach vojenskej základne v Afganistane, organizovanie a podpora akcií kampane Na kolesách proti rakovine, priama finančná pomoc, to sú niektoré aktivity Ekumenckej pastoračnej služby (EPS) v Ozbrojených silách SR a Ozbrojených zboroch SR v prospech Nadácie Výskum rakoviny. Na našu nadáciu mysleli aj organizátori slávnosti pri príležitosti 10. výročia vzniku EPS.  

» Viac
Asvabaždenie Mariusa Kopcsaya pomôže našej nadácii

Asvabaždenie Mariusa Kopcsaya pomôže našej nadácii

08.02.2016 | Iné podujatia

Artklub v Kafé SCHERZ Vás pozýva na prezentáciu knihy Máriusa Kopcsaya s bohatým programom a dobrovoľným príspevkom pre Nadáciu Výskum rakoviny. Vstup je síce voľný, ale odporúčame rezerváciu miest emajlom na adresu: artklubvecer@gmail.com.

 

» Viac
Punč pomoci 2015

Punč pomoci 2015

30.11.2015 | Iné podujatia

Ani nepriaznivé počasie neodradilo našich podporovateľov, hercov a spevákov z Divadla Nová scéna a prišli čapovať Punč pomoci pre Nadáciu Výskum rakoviny. Vyzývali okoloidúcich, spievali, podpisovali svoje fotografie,... Ďakujeme im, ako aj priateľom z Lions Clubu, ktorí nás pritúili do svojho stánku a organizátorovi Vianočných trhov mestskej časti Bratislava-Staré Mesto, ich správcovi a pánovi Borivojovi Madelskému za spoluprácu!!!  
Foto: Veronika Zahradníková a mobil

» Viac
DEMENTI pre Nadáciu Výskum rakoviny

DEMENTI pre Nadáciu Výskum rakoviny

09.11.2015 | Iné podujatia

Člen Kruhu priateľov Nadácie Výskum rakoviny, dramaturg Art večerov v Kafé Scherz Ivan Kováč pripravil ďašliu lahôdku pre našu nadáciu. Predstavenie novej knihy Jozefa Banáša Dementi bude spojené s benefíciou práve pre ňu. Ďakujeme!!! A Vás všetkých pozývame.

» Viac
68. ročník Národného behu Devín – Bratislava s kolektívom nadácie

68. ročník Národného behu Devín – Bratislava s kolektívom nadácie

12.04.2015 | Iné podujatia

Členovia Správnej rady Nadácie Výskum rakoviny a vedeckí pracovníci Ústavu experimentálnej onkológie SAV svojou každodennou výskumnou prácou v laboratóriách a vedecko-populárnymi aktivitami podporujú boj proti rakovine. Rozhodli sme sa však poukázať aj na dôležitú úlohu zdravého životného štýlu v prevencii nádorových ochorení... Preto sa tím Nadácie Výskum rakoviny zúčastnil 68. Národného behu Devín – Bratislava. Najviac pre svoje zdravie vie urobiť každý sám!!! 

» Viac
Korčuľovanie pre nádej

Korčuľovanie pre nádej

02.02.2015 | Iné podujatia

Počas polročných prázdnin 2. februára 2015 sa uskutočnil prvý ročník Korčuľovania pre nádej na pôde zimného štadióna Ice Arena v bratislavskej mestskej časti Lamač. Záštitu nad touto športovo-benefičnou akciou prevzal starosta Lamača Ing. Peter Šramko.

 

» Viac
UHOL POHĽADU o výskume rakoviny

UHOL POHĽADU o výskume rakoviny

26.01.2015 | Iné podujatia

Art klub v Kafe SCHERZ Palisády č. 27 (zastávka 203 a 207 Partizánska ul.) zorganizoval ďalší diskusný večer s mimoriadne zaujímavou témou o výskume rakoviny s Mariánom Balázsom v pondelok 26. januára o 19.00 hod. Ústav experimentálnej onkológie SAV a Nadáciu Výskum rakoviny zastupovali RNDr. Ján Sedlák, DrSc., RNDr. Margita Klobušická, Csc. a Mgr. Marína Cihová, PhD., Ekonomický ústav SAV ekonóm a futurológ Ing. Ivan Klinec.

» Viac
Punč pomoci s Jánom Koleníkom

Punč pomoci s Jánom Koleníkom

11.12.2014 | Iné podujatia

Ján Koleník bol výčapníkom! Vďaka ústretovosti mestskej časti Bratislava-Staré Mesto "obsadila" Nadácia Výskum rakoviny vo štvrtok 11.12. 2014 od 16.00 hodiny Charitatívny stánok na Vianočných trhoch na Hviezoslavovom námestí.

» Viac
Poučenie z moci - prezentácia knihy Ľuboša Juríka

Poučenie z moci - prezentácia knihy Ľuboša Juríka

24.11.2014 | Iné podujatia

Prezentácia knihy Poučenie z moci významného publicistu a spisovateľa Ľuboša Juríka, ocenenej Hlavnou cenou  E. E. Kischa 2013, ktorej základom sú spomienky autora z účinkovania vo vysokej politike v 90. rokoch minulého storočia. Zakúpením vstupenky podporíte Nadáciu Výskum rakoviny!

» Viac