Aktivity a podujatia

Najbližšie podujatie
Svetový deň výziev: Lamač vs Vajnory

Svetový deň výziev: Lamač vs Vajnory

25.05.2016 | Na kolesách proti rakovine

V stredu 25. mája 2016 počas Svetového dňa výziev (World Challenge Day) sa v rámci kampane Na kolesách proti rakovine stretnú v priateľskom súboji obyvatelia mestských častí Bratislava-Lamač a Bratislava-Vajnory. Úlohou organizátorov je zaregistrovať všetkých účastníkov, ktorí splnia podmienky aspoň 15 minútových športových aktivít na najrôznejších kolieskových zariadeniach (bicykle, kolobežky, trojkolky, odrážadlá, skateboardy, korčule,…), prípadne aj iných športových aktivít a najneskôr do 20.00 hod. zosumarizovať počet aktívnych účastníkov a výnos zbierky pre Nadáciu Výskum rakoviny .
V zábavnom programe vystúpia napríklad bubnová show CAMPANA BATUCADA a slovenský Bocelli Maroš Bango v Lamači, či skupina KENNY a BRATRANCI, Igor Hraško a Podobenka, Roman Pomajbo vo Vajnoroch. A, pravdaže, žiaci miestnych škôl obidvoch mestských častí. Zvučku bratislavského podujatia zložil majster Igor Bázlik

» Viac

Bratislava inline rozkrúti kolesá proti rakovine

Bratislava inline rozkrúti kolesá proti rakovine

27.05.2016 | Na kolesách proti rakovine

V piatok 27. mája 2016 sa uskutoční mimoriadna štartovacia jazda sezóny Bratislava-inline. Od 20. hodiny bude na oddychovej zóne medzi nákupným centrom Aupark a Sadom Janka Kráľa vystupovať Robo Šimko & Massriot a o 21.00 sa vydajú inlajnisti na jazdu po petržalskej trase. Aj tu bude prebiehať zbierka pre Nadáciu Výskum rakoviny. Akcia sa koná aj rámci Týždňa v pohybe (MOVE Week)

» Viac
Na kolesách v Dunajskej Lužnej

Na kolesách v Dunajskej Lužnej

28.05.2016 | Na kolesách proti rakovine

V sobotu 28. mája 2016 v Dunajskej Lužnej odštartuje symbolická jazda proti rakovine v Parku Milana Rastislava Štefánika s cieľom na ihrisku Jama. Tam čaká na účastníkov bohatý interaktívny program v rámci Dňa rodiny, vystúpi čerstvý jubilant Zdeno Sychra, dychová hudba LUŽANKA a FS Prvosienka.  Cieľom je vytvoriť novú tradíciu oslavy rodiny spolu s charitatívnym zámerom na podporu boja proti  zákernej chorobe.

» Viac